Başkanın Mesajı

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız, ve çalışma arkadaşlarım;

Kurulduğumuz günden beri faaliyet gösterdiğimiz her alanda başarılı ve öncü çalışmalara imza attık. Yatırımlarımız ve projelerimizle Türkiye’nin önde gelen gruplarından biri ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda lider şirketlerden biri olduk.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden grup yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük projeleri hayata geçirmeye devam eden grubumuz kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Bugüne kadar birçok farklı sektörde yer alarak sahip olduğumuz deneyim ve bilgiyi ulaşabileceğimiz her alana taşıdık.

Grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız, yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Büyük önem vermekte olduğumuz genç ve yetenekli ekibimize olan inancımızla yolumuza devam etmekteyiz. Bununla beraber şirketimizin tarihinde alınmış kararların ve bunların getirdiği müsbet ya da menfi sonuçlarının yer aldığı, genişleyen ve olgunlaşan kurumsal hafızamız önemli bir değerimizdir. Bu tecrübe ve derslerimizden azami olarak faydalanmaya özen gösterirken, kurumsal hafızamızın yetenekli genç çalışanlarımıza aktarılmasını gerekli görüyoruz.

Şirketimiz vizyoner, girişimci ruhu ile birlikte dinamizmini daha da artıracaktır ve önemli bir yükseliş evresindedir. Başta ülkemize olmak üzere, çalışanlarımıza, müşterilerimize, yatırımcılarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmak; hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak en temel hedefimizdir.
 

Sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam edecek, yurt dışından küresel şirketlerin de ülkemize yatırım yapmalarını teşvik etmeyi sürdüreceğiz. Yeni yatırımlarımızı planlarken çağımızın getirdiği ekonomik, sosyal veya jeopolitik dalgalanmaları başarılı bir şekilde atlatmak için stratejilerimize, risk yönetim sistemlerimize, likidite durumumuza ve teknolojik tüm gelişmelere önem vermekteyiz.

İnanıyorum ki Bilx Group sahip olduğu değerlerle birlikte, önümüzdeki dönemlerde de faaliyet gösterdiği alanlarda yepyeni başarılara imza atacak ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratacak. Grubumuzun kazandığı başarılarda emeği geçen tüm çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve sosyal paydaşlarımıza; güvenleri, destekleri ve iş birliktelikleri için teşekkür ederim.

Saygılarımla;
Murat Ali Kalça